Цокало Василь Миколайович

адміністратор порталу

Розвиток травматології та ортопедії неможливий без використання широкого арсеналу методів хірургічного лікування з використанням високотехнологічних методик і металоконструкцій. Кількість ускладнень консервативного і оперативного лікування відкритих і закритих переломів, внутрішньосуглобових (артроскопічних) втручань, ендопротезування суглобів та інших ортопедичних процедур і маніпуляцій не зменшується і залишається стабільно високою, досягаючи чверті-третини всіх випадків.

На жаль, причинами переважної більшості всіх цих ситуацій є не стільки рівень надання спеціалізованої медичної допомоги, скільки стан організму людини в момент отримання травми або виконання хірургічного втручання, посилюється несприятливим впливом навколишнього середовища і екології наших міст.

Пацієнт травматолога-ортопеда має, як правило, «букет» супутніх хронічних захворювань внутрішніх органів (ішемічна хвороба серця, гіпертонія, цукровий діабет, ожиріння і дисліпідемії від переїдання або нераціонального харчування, атеросклеротичні зміни в судинах з порушеннями трофіки тканин кінцівок, хронічні запалення легенів і бронхіт «курця», хронічний панкреатит і гепатит на тлі прийому часто неякісного алкоголю, хронічна лімфатична і венозна недостатність внаслідок гіподинамії і сидячої офісної роботи і т.д.), імунодефіцит, психологічні порушення ...


Тільки індивідуальний підхід і тісна співпраця пацієнт-лікар дозволяють досягти бажаного результату - подолати важке захворювання !

Здолати захворювання можна лікуванням. Але в галузі травматології та ортопедії якісного результату, в багатьох випадках, вдається досягти, лише застосовуючи хірургічні методи та методики.

Лікування

це процес не тотожний поняттю «медична послуга», яке зараз наполегливо нав’язується суспільству.

Медична послуга

це скорше вид господарської діяльності медичних закладів (організацій) різної форми власності та фізичних осіб-підприємців.

Лікар

захворювання лікує не заклад чи організація, а лікар.

Ще одне неоднозначне поняття – це «медична допомога». Так, таке явище має бути, і є в більшості цивілізованих країн критерієм ступеня розвитку суспільства.

Медична допомога

це комплекс заходів (діагностичних і лікувальних), спрямованих на врятування життя хворого, усунення причин, здатних призвести до смерті, усунення загрозливих для життя наслідків поранень, попередження розвитку тяжких патологічних станів та ускладнень, зменшення їх симптомів і проявів з метою нормалізації життєдіяльності пацієнта або постраждалого. Але задачами «медичної допомоги» не є усунення захворювання. Ці задачі обмежені рамками стандартів і протоколів надання певного виду медичної допомоги (першої, долікарської, першої лікарської, кваліфікованої та спеціалізованої).

Процес лікування не можна «заштовхнути» в рамки стандартів і протоколів.

Врешті-решт, кожен сам вибирає лікуватись чи отримувати медичні послуги.

Кожен сам обирає свою долю !


Цокало Василь Миколайович
лікар травматолог-ортопед вищої категорії,
кандидат медичних наук

Місце роботи:

Інститут Травматології та Ортопедії НАМН України
ДУ «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України»,
відділ кістково-гнійної хірургії, старший науковий співробітник

Medicom
Ортопедія та травматологія в «Медіком», лікар травматолог-ортопед


При зверненні, вибір оптимальної тактики лікування конкретного пацієнта здійснюється на підставі аналізу результатів сучасних методів дослідження:

  • клінічного ортопедо-травматологічного огляду;
  • рентгенографії сегмента кінцівки (хребта) або суглоба (в переважній більшості випадків);
  • при необхідності: даних УЗД (ультразвукового дослідження) суглоба, сухожиль, капсульно-зв'язкового апарату, м'яких тканин, дуплексного сканування з доплерографією судин;
  • при необхідності: даних КТ (комп'ютерної томографії) або МРТ (магнітно-резонансної томографії);
  • при необхідності: даних лабораторних досліджень (загальноклінічні, біохімічні, серологічні, імунологічні, бактеріологічні, ПЛР ... аналізи і тести);
  • іноді - консультації колег (невропатолога, терапевта, ревматолога ...);
  • значно рідше, необхідні біопсія тканин і гістологічне їх дослідження.

Надійне партнерство лабораторій та діагностичних центрів - запорука своєчасного адекватного результату досліджень.

ми довіряємо

Інститут Травматології та Ортопедії НАМН України    Медиком    Медекс    Медгарант    Доктор Филин    Амілаб    Дила    Синево


Телефон для узгодження дати, часу та місця консультації, запису на прийом:

+38 044 36 222 03

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"
клініка кістково-гнійної хірургії

Інститут Травматології та Ортопедії НАМН України

ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"
Клініка кістково-гнійної хірургії (клініка №1),
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27, 7 поверх

Консультативний день: четвер з 9.00 до 14.00;
Операційні дні: понеділок, вівторок, середа
До нас можна потрапити із залізничного вокзалу автобусом №7 або маршруткою 18 + 7, зупинка "Інститут травматології та ортопедії"

Ортопедія та травматологія в «Медіком»

Medicom

Поліклініка для дітей і дорослих - пр-т. Героїв Сталінграда, 6Д; тел. (+38044) 503-77-77; 15-55
Стаціонар та хірургія - вул. Кондратюка, 8; тел. (+38044) 503-77-77, 503-00-00